‘Gazetecilere yakalanma gibi dertlerim yok’ demişti! Aslı Bekiroğlu sezonu açtı

Uzun zamandır ekranlarda boy göstermeyen oyuncu Aslı Bekiroğlu, geçtiğimiz günlerde Uraz Kaygılaroğlu’nun eski eşi Melis İşiten’in YouTube programına konuk olmuştu.

Aşk hayatında bir türlü mutluluğu bulamayan ünlü güzel, Barzo, dağ ayısı adamlardan hoşlanırım. Bir adam ‘sus otur’ dediğinde seni oturtabiliyorsa o seksi oluyor” demişti.

“KASTIM O DEĞİLDİ”

Bu sözleriyle magazin gündemine oturan Bekiroğlu, daha sonra katıldığı bir etkinlikte çok linç edildiğinden yakınmıştı:

Kastım o değildi. Programda şakalaşırken sadece o kısmı alınca kötü gözükmüş herhalde. Espriyle söylenmiş bir söz. Orada demek istediğim, günümüzde erkekler süslü, ben ise eski usul, daha değer veren, iyi karakterli erkeklerden hoşlandığımı söylemek istedim. Yanlış kelimeleri seçmişim. Bugüne kadar hiçbir erkek arkadaşım barzo değildi. Çok içten ve samimi bir şey söyledim. Onu en kötü yerinden alıp yerin dibine sokuyorlar. Ama çok da önemsemiyorum.

“GAZETECİLERE YAKALANMA GİBİ DERTLERİM YOK”

Plajda görüntülenmekten çekinmediğini ifade eden ve “35 kiloyken de çektiler, 50 kiloyken de çektiler. Plajda gazetecilere yakalanma gibi dertlerim yok” açıklamasında bulunan oyuncu, yaz sezonunu Çeşme’de açtı.

Kız arkadaşları ile gün boyu plaj içerisinde zaman geçirip yemek yiyen Bekiroğlu, daha sonra şezlonguna geçerek güneşlendi.

DENİZDE EĞLENDİLER

İlerleyen saatlerde plajda bulunan bir dükkandan mayo alan oyuncu, geç saatlerde arkadaşları ile denize girerek eğlendi Denizde oldukça neşeli olan Bekiroğlu ve arkadaşları, denizde şakalaşarak zaman geçirdiler.

28 yaşındaki ünlü isim, daha sonra arkadaşları ile birlikte plaj içindeki partiye katılarak eğlenceye devam etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir